O čem je
tréninkový program Brit?

Chtěli byste svého psa naučit nějaký speciální trik? Výcvik vašeho čtyřnohého miláčka za pomoci příruček je nudný, neefektivní a zdlouhavý? Nemáte v okolí žádné cvičiště, kam můžete docházet? Snažíte se, co to dá, ale váš mazlíček pořád není schopen pochopit, co se po něm žádá? Díváte se na psy, kteří za vodítkem vlečou své pány, a utvrzujete se v tom, že v takového psa vaše štěně rozhodně nevyroste? Právě pro vás je tu Tréninkový program Brit!

Tréninkový program je přístupný každému, kdo si přeje zábavnou formou, z pohodlí domova či přímo v terénu na displeji mobilního telefonu a na základě videí, nastudovat nové dovednosti pro svého čtyřnohého miláčka. Součástí výcviku je samozřejmě i osvojení povelů, které usnadní řešení nečekaných a nežádoucích situací. Dobře vedený trénink pak přináší jak páníčkovi, tak jeho psu naplnění a radost.

Každý týden se můžete v tréninkovém programu těšit na nové video s návodem, jak si osvojit základní povely, jak napravit špatné návyky, jak zvládnout situace, když čekáte přírůstek do rodiny, nebo jakým způsobem proniknout do světa vašeho psa, abyste mu dokázali sdělit, jak se sluší v lidské smečce chovat a co se od něho očekává.

Jak se můžu zapojit?

Psí školní rok startuje jako ten v dětském světě, a to vždy k 1. září. Vstup do programu tréninkové školy je nesmírně snadný. Co je potřeba? Být vlastníkem mobilního telefonu a stáhnout do něj mobilní aplikaci Po Stopě. Poté stačí vyplnit registrační formulář a už vám nic nebrání v tom, abyste sledovali tréninkový kurz. Formulář krom vašich údajů zahrnuje i údaje o vašem psu. Pak stačí nahrát jeho fotografii, doplnit potřebné informace a vše uložit. Hotovo!

Nyní máte přístup k vašemu profilu a do šesti kategorií videí, které obsahují 52 tréninkových tipů. Po zhlédnutí celé kategorie uživatel obdrží po jednom certifikátu. Taková kategorie se pak v náhledu ukazuje žlutě jako dokončená, ostatní zůstávají nesplněné, tudíž šedé.

Kromě příspěvků, které se vám každý týden nově zobrazují, můžete díky mobilní aplikaci nahrávat svá vlastní videa a zapojit se tak do soutěže. Úspěchy vašeho psa tedy sledujete na displeji telefonu, abyste byli informováni o tom, co se šustne ve vašem okolí, o novinkách z psího světa, ale i o nových videích ostatních uživatelů.